- jak tam? - pozytywnie, miło, słodko,radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio? - nie.
Too , że Cię olewam nie znaczy , że jesteś mi obojetny!
To , że milcze nie znaczy , że nie mam nic do powiedzenia.
nie myśl o przeszłości, ogarnij rzeczywistość.
Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu. Czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje, ale to też było bez sensu.
Zamknij oczy. Ale nie umieraj, masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień.