niedziela, 9 grudnia 2012

Chciałabym móc wylogować się z tego życia i móc zacząć od nowa.
Założyć nowe konto. Zmienić się. Edytować.
Byłoby bajecznie, bo nie powtórzyłabym już tych błędów.





Overwhelmed With Life





Tęsknię - to jedno słowo nie wyrazi tego, jak bardzo brakuje mi Twojego uśmiechu,
komicznych rozmów, łaskotek, chwili powagi i nagłego wybuchu śmiechem.






Enchanted1D







Zawsze dawaj z siebie 98% zawsze trzeba zostawić
dla siebie największą tajemnicę. Wtedy nikt Cię nie zniszczy do końca.








kikusiakocha






Potrzebuję Cię, tak jak ludzie potrzebują tlenu,
tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. Rozumiesz ?







Justin Bieber







Dobra kobieta z kiepskim sercem .




ReineDeLaVie









Kiedyś uważałam Ciebie za największe szczęście na świecie,
które mnie spotkało. dziś jestem o wiele dojrzalsza











Rozpieszczasz mnie tą idiotyczną obojętnością.









































































...

“lubię piątki, lubię czekoladę, mandarynki i solone Lays'y. i lubię śmiać się , siatkówkę też lubię, lubię też fioletowy, niebieski kolor. i lubię na Ciebie patrzeć. kochać Cię tak po cichu żeby nikt nie słyszał też lubię.”

Estrella



- to , że znasz moje imie nie znaczy , że wiesz kim jestem , dziwko.


dziewczyny



-rzućmy monetą, orzeł - zostajesz ze mną, reszka - rzucamy jeszcze raz . ♥


lavish



-są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić.


poniedziałek, 3 grudnia 2012

Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.







wiedziałam, że się mną bawisz, jednak tak trudno było sobie Ciebie odmówić



glasses

Codziennie w nocy mówię sobie to już ostatni raz. Ostatni raz siedzę do późna, Ostatni raz w kubku mam wódkę, Ostatni raz palę papierosa i ostatni raz płaczę za tobą.






Lauren



Nie wiedziała jak to wytłumaczyć. Podczas dnia, w świetle słonecznym tryskała energią, zarażała śmiechem. To ona pocieszała innych, mówiła że będzie dobrze. A gdy tylko słońce chowało się za horyzont, chęć dożycia gasła. Radość wypalała się. Mina stopniowo smutniała. I nie tylko mina, bowiem cała jej dusza płakała, coś żałośnie w niej krzyczało.










Może myślisz , że to dla mnie łatwe , ale tracę oddech , gdy widujemy się przypadkiem .




Mira



w życiu jest jak w matematyce , jeśli idzie zbyt łatwo , to prawdopodobnie robisz to źle .


ohwow

- Ładne dziewczyny nie powinny palić.
- Ładne dziewczyny nie palą bez powodu




Mira





Dopiero wspominając niektóre chwile, uświadamiam sobie, jak wiele mogłam powiedzieć, jak wiele mogłam zrobić.







Kelson



























mam się przejmować?
stresować ? żałować ? pierdole.









ćwieki




każdy błysk w jego oczach wywołuje u mnie gęsią skórkę, jego spojrzenie hipnotyzuje, a ton jego głosu jest niczym ulubiona piosenka, którą chcę nagrać na płytę i odtwarzać bez końca.










czwartek, 1 listopada 2012

Zobacz, mam to czego szukasz.


- jak tam? - pozytywnie, miło, słodko,radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio? - nie.




FuckkIt


Too , że Cię olewam nie znaczy , że jesteś mi obojetny!
To , że milcze nie znaczy , że nie mam nic do powiedzenia.




FuckkIt







nie myśl o przeszłości, ogarnij rzeczywistość.





FuckkIt








Nie zakochała się w chłopaku z plakatu, ze snu. Czy z własnej wyobraźni. Zakochała się w chłopaku który istnieje, ale to też było bez sensu.







FuckkIt










Zamknij oczy. Ale nie umieraj, masz prawo do płaczu. A potem wstań i walcz o następny dzień.






FuckkIt















czwartek, 25 października 2012




Nienawidzę udawać, że wszystko jest w porządku.
Nienawidzę tu siedzieć i okłamywać samą siebie. 
Nienawidzę tych chwil gdy jest dobrze , a okazuje 
sie , ze jest bardzo źle. 
Nienawidzę siedzenia i zamartwiania sie tym co jest
i myślenia , że jutro będzie dobrze chociaż coś..



naastka



 i znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę .`






cute









Czasem milczenie tworzy prawdziwą rozmowę między przyjaciółmi. Bo nie zawsze liczą się słowa, lecz to, co chce się powiedzieć bez słów.






omomoom















Mimo tego wszystkiego musisz pamiętać, że Cię kocham. Mogę wstawać rano i robić ci śniadanie, mogę dotykać z czułością twoich dłoni, mogę na ciebie patrzeć i nie mówić nic, mogę być, a potem znikać, jeżeli nie chcesz czuć przy sobie mojej obecności. Mogę stać w deszczu i całować twoje usta, raz gorące, raz zimne i myśleć o tym, o czym myślisz. Mogę patrzeć wciąż w tę samą stronę, co ty lub patrzeć w przeciwnym kierunku i mówić ci, co się dzieje po drugiej stronie. Mogę opowiadać ci historie, które we mnie mieszkają i malować maki na ścianach przez cały tydzień i zamalowywać je po twoim powrocie, jeśli nie przypadną ci do gustu. Wszystko jest kwestią smaku, chwili, sposobu patrzenia - wykorzystaj to wszystko jak możesz, bo za sekundę wszystko może się zmienić i nigdy już nie zobaczysz cienia mojej sylwetki na ścianie. Bierz mnie garściami, oddychaj moim powietrzem i nie patrz mi zbyt głęboko w oczy, bo każdy kolejny rozbitek jest tam zupełnie sam i nikt mu nie pomaga, gdy tonie z uśmiechem na twarzy.





Dellania






















czasem mam ochote powiedzieć ci wiele ale boje sie twojej rekacji.







anniax3























przytulić , wypłakać i powiedzieć jaki świat jest zły 







wolność








Nie mogę. nie potrafię. nie chcę. nie bez Ciebie.






Fragolaa




sobota, 8 września 2012

Siła w tobie, w twym sercu tkwi.

Tęsknie choć wiem, nie powinnam.








tumblr_ljwsvkywZ71qj91kdo1_500_large.jpg






można mnie lubić, nawet pożądać, ale nie można się we mnie zakochać..






tumblr_lii8yrpMJg1qf1idp_large.jpg






Kiedy nie myślę o niczym, to myślę o Nim..








tumblr_lb62ddDMyc1qclm05o1_500_large.jpg









Życie przypomina, że łzy też istnieją.








0f01287000066a854db689a0.png








... nie tęsknię za tobą i w tym momencie się budzę















chcę być Twoim jutrem i każdym innym dniem..
















Boję się, wiesz.. A Ciebie wciąż nie ma..




















znaleźliśmy miłosc w nieodpowiednim miejscu










Tumblr_lfb93g9jvm1qbft7ao1_1280_large
















pozwólcie jej żyć marzeniami, kazdy ma prawo spierdolic sobie życie


















twoje oczy to ocean w którym się topię































jeśli masz dla kogo umrzeć, to znaczy że masz dla kogo żyć








Ban12_large