Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy.. OO, NUTELLA!
jak potrzeba to nie ma nawet czym się zabić
życie to jedno, długie pasmo męczenia się
każdy myślący człowiek powinien sobie prędzej czy później strzelić w łeb
każdy marnuje życie na swój własny sposób
miałem odbić się od dna, a dno się oberwało
wszystko jest trucizna decyduje tylko dawka
A jednak można wrócić do przeszłości , na chwilę , ale można wystarczy spojrzeć na te chwile umieszczone przez aparat fotograficzny . Zdjęcia to właśnie cząstka przeszłości .
Mam nadzieję , że w moim życiu jak w każdym serialu , kiedyś nastąpi happy end i wszystkie złe postacie szlak trafi .
I mimo wszystko , stawiam na lepsze jutro .
codziennie myślę o tych rzeczach, na które nie starcza mi odwagi ..
gdy przytulił mnie pierwszy raz, oprócz szczęścia poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.
róbmy coś spontanicznego , bez przemyśleń , by mieć wspomnienia , których nigdy nie zapomnimy
nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok .
Jestem nikim spoko. Lecz dla takich jak ty to i tak za wysoko.
Ty urodą zyskasz dużo znajomych . Ja charakterem zyskam prawdziwych przyjaciół .
oceniasz ludzi, a tak na prawdę nic o nich nie wiesz... nie masz pojęcia co przeżyli, więc nie mów, że są dla ciebie jak rodzina. to, że masz ich w znajomych na nk czy fejsie wcale nie oznacza, ze wiesz o nich wszystko
Jeśli masz ciężko to znak, że idziesz w dobrą stronę. Nikt nam nie obiecywał, że będzie łatwo. Staczamy się na dno, dobija nas miliony różnych spraw, ale to wszystko po to aby upaść i powstać, zaczynając wszystko od nowa, dostajemy szanse by naprawić to co zepsuliśmy .
szczerość to podstawa, daje nam wszystko czego tylko chcemy . bądźmy szczerzy nawet w tym momencie kiedy mamy powiedzieć najgorszą rzecz na świecie .
z jednej strony ty jesteś kuszącą propozycją z poczuciem humoru jednak on ma serce i kieruje sie uczuciami
w lustrzanym odbiciu dostrzec cząstkę radości