piątek, 17 sierpnia 2012

Like a boss .



Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy. Nie będę jeść słodyczy.. OO, NUTELLA!
















jak potrzeba to nie ma nawet czym się zabić













życie to jedno, długie pasmo męczenia się










każdy myślący człowiek powinien sobie prędzej czy później strzelić w łeb













każdy marnuje życie na swój własny sposób













miałem odbić się od dna, a dno się oberwało










wszystko jest trucizna decyduje tylko dawka











A jednak można wrócić do przeszłości , na chwilę , ale można wystarczy spojrzeć na te chwile umieszczone przez aparat fotograficzny . Zdjęcia to właśnie cząstka przeszłości .










Mam nadzieję , że w moim życiu jak w każdym serialu , kiedyś nastąpi happy end i wszystkie złe postacie szlak trafi .








I mimo wszystko , stawiam na lepsze jutro .
























codziennie myślę o tych rzeczach, na które nie starcza mi odwagi ..














gdy przytulił mnie pierwszy raz, oprócz szczęścia poczułam bezpieczeństwo, którego tak bardzo mi brakowało.



























róbmy coś spontanicznego , bez przemyśleń , by mieć wspomnienia , których nigdy nie zapomnimy
















nie ogarniam swojego życia , nie ogarniam ludzi którzy życzą mi jak najgorzej a mijają mnie na ulicy mówiąc 'siema' nie ogarniam fałszywej przyjaźni , która ostatnio zdarza mi się często  . nie ogarniam siebie , życia , problemów . jestem słaba , strasznie słaba . nie daję rady więc odsuwam się na bok .











Jestem nikim spoko. Lecz dla takich jak ty to i tak za wysoko.














Ty urodą zyskasz dużo znajomych . Ja charakterem zyskam prawdziwych przyjaciół .



















 oceniasz ludzi, a tak na prawdę nic o nich nie wiesz... nie masz pojęcia co przeżyli, więc nie mów, że są dla ciebie jak rodzina. to, że masz ich w znajomych na nk czy fejsie wcale nie oznacza, ze wiesz o nich wszystko































Jeśli masz ciężko to znak, że idziesz w dobrą stronę. Nikt nam nie obiecywał, że będzie łatwo. Staczamy się na dno, dobija nas miliony różnych spraw, ale to wszystko po to aby upaść i powstać, zaczynając wszystko od nowa, dostajemy szanse by naprawić to co zepsuliśmy .












szczerość to podstawa, daje nam wszystko czego tylko chcemy . bądźmy szczerzy nawet w tym momencie kiedy mamy powiedzieć najgorszą rzecz na świecie .










z jednej strony ty jesteś kuszącą propozycją z poczuciem humoru jednak on ma serce i kieruje sie uczuciami 











w lustrzanym odbiciu dostrzec cząstkę radości








wtorek, 14 sierpnia 2012

Ojejku ;)








'Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać'














Bądź dla mnie cukrem, w tej gorzkiej kawie życia

















.-I co ja mam zrobić z Tobą Garfield?

-Karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj <3














W ulewie kłamstw...bez parasola...












Nie musisz mnie lubić, nie jestem statusem na fejsie.












- czym jest dla Ciebie miłość.?

- pij, nie pierdol.









Twoje uczucie daje mi większego powera niż baterie tym 


pieprzonym króliczkom 

w reklamie.

















Uratuj, porwij, ukryj, oczaruj, rozkochaj, pocałuj, zostań na
 zawsze














Chujowo jest stracić. 




Tym bardziej wszystko na raz.

















Czasem podświadomie pragniemy, aby ktoś poznał nasze 


najskrytsze myśli i 

uczucia, najlepiej bez potrzeby 


wymawiania ich na głos.













kiedy całujesz, to to wszystko ma jakiś sens.






















Potrzebuję osoby, której bezwględu na to jak wyglądam czy na to jaki mam charakter, będzie ze mną.

















Ci których kochamy, nigdy nie odchodzą, bo miłość jest 

nieśmiertelna.


















strasznie mi przykro, że nie możesz mi dorównać.

























Jeśli słowa są po to by tłumaczyły nasze czyny, To już wiem dlaczego potem tak
 głośno krzyczymy.















kocham gdy się kłócimy i ja mówie : - pierdol się ! na co Ty 






















mi odpowiadasz : - tylko z Tobą. : )


























Są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad

 wspomnienia.












przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują

 zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia

 się komórek . przytulisz mnie. ? ♥


















Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie .





                                                           



Ludzi nie powinno się zmieniać, powinno się ich akceptować jeśli się coś do nich czuje.

                                         



- Dlaczego wśród róż, które mi dałeś jest 1 sztuczna?
- Gdy wszystkie zwiędną przestanę Cię kochać. ;*