niedziela, 9 grudnia 2012

Chciałabym móc wylogować się z tego życia i móc zacząć od nowa.
Założyć nowe konto. Zmienić się. Edytować.
Byłoby bajecznie, bo nie powtórzyłabym już tych błędów.





Overwhelmed With Life





Tęsknię - to jedno słowo nie wyrazi tego, jak bardzo brakuje mi Twojego uśmiechu,
komicznych rozmów, łaskotek, chwili powagi i nagłego wybuchu śmiechem.






Enchanted1D







Zawsze dawaj z siebie 98% zawsze trzeba zostawić
dla siebie największą tajemnicę. Wtedy nikt Cię nie zniszczy do końca.








kikusiakocha






Potrzebuję Cię, tak jak ludzie potrzebują tlenu,
tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. Rozumiesz ?







Justin Bieber







Dobra kobieta z kiepskim sercem .




ReineDeLaVie









Kiedyś uważałam Ciebie za największe szczęście na świecie,
które mnie spotkało. dziś jestem o wiele dojrzalsza











Rozpieszczasz mnie tą idiotyczną obojętnością.









































































...

“lubię piątki, lubię czekoladę, mandarynki i solone Lays'y. i lubię śmiać się , siatkówkę też lubię, lubię też fioletowy, niebieski kolor. i lubię na Ciebie patrzeć. kochać Cię tak po cichu żeby nikt nie słyszał też lubię.”

Estrella



- to , że znasz moje imie nie znaczy , że wiesz kim jestem , dziwko.


dziewczyny



-rzućmy monetą, orzeł - zostajesz ze mną, reszka - rzucamy jeszcze raz . ♥


lavish



-są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić.


poniedziałek, 3 grudnia 2012

Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.







wiedziałam, że się mną bawisz, jednak tak trudno było sobie Ciebie odmówić



glasses

Codziennie w nocy mówię sobie to już ostatni raz. Ostatni raz siedzę do późna, Ostatni raz w kubku mam wódkę, Ostatni raz palę papierosa i ostatni raz płaczę za tobą.






Lauren



Nie wiedziała jak to wytłumaczyć. Podczas dnia, w świetle słonecznym tryskała energią, zarażała śmiechem. To ona pocieszała innych, mówiła że będzie dobrze. A gdy tylko słońce chowało się za horyzont, chęć dożycia gasła. Radość wypalała się. Mina stopniowo smutniała. I nie tylko mina, bowiem cała jej dusza płakała, coś żałośnie w niej krzyczało.










Może myślisz , że to dla mnie łatwe , ale tracę oddech , gdy widujemy się przypadkiem .




Mira



w życiu jest jak w matematyce , jeśli idzie zbyt łatwo , to prawdopodobnie robisz to źle .


ohwow

- Ładne dziewczyny nie powinny palić.
- Ładne dziewczyny nie palą bez powodu




Mira





Dopiero wspominając niektóre chwile, uświadamiam sobie, jak wiele mogłam powiedzieć, jak wiele mogłam zrobić.







Kelson



























mam się przejmować?
stresować ? żałować ? pierdole.









ćwieki




każdy błysk w jego oczach wywołuje u mnie gęsią skórkę, jego spojrzenie hipnotyzuje, a ton jego głosu jest niczym ulubiona piosenka, którą chcę nagrać na płytę i odtwarzać bez końca.