niedziela, 9 grudnia 2012

Chciałabym móc wylogować się z tego życia i móc zacząć od nowa.
Założyć nowe konto. Zmienić się. Edytować.
Byłoby bajecznie, bo nie powtórzyłabym już tych błędów.





Overwhelmed With Life





Tęsknię - to jedno słowo nie wyrazi tego, jak bardzo brakuje mi Twojego uśmiechu,
komicznych rozmów, łaskotek, chwili powagi i nagłego wybuchu śmiechem.






Enchanted1D







Zawsze dawaj z siebie 98% zawsze trzeba zostawić
dla siebie największą tajemnicę. Wtedy nikt Cię nie zniszczy do końca.








kikusiakocha






Potrzebuję Cię, tak jak ludzie potrzebują tlenu,
tak jak rośliny potrzebują słońca, tak jak dzieci miłości, potrzebuję Cię. Rozumiesz ?







Justin Bieber







Dobra kobieta z kiepskim sercem .




ReineDeLaVie









Kiedyś uważałam Ciebie za największe szczęście na świecie,
które mnie spotkało. dziś jestem o wiele dojrzalsza











Rozpieszczasz mnie tą idiotyczną obojętnością.









































































Brak komentarzy:

Prześlij komentarz