“lubię piątki, lubię czekoladę, mandarynki i solone Lays'y. i lubię śmiać się , siatkówkę też lubię, lubię też fioletowy, niebieski kolor. i lubię na Ciebie patrzeć. kochać Cię tak po cichu żeby nikt nie słyszał też lubię.”
- to , że znasz moje imie nie znaczy , że wiesz kim jestem , dziwko.
-rzućmy monetą, orzeł - zostajesz ze mną, reszka - rzucamy jeszcze raz . ♥
-są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz