niedziela, 9 grudnia 2012

...

“lubię piątki, lubię czekoladę, mandarynki i solone Lays'y. i lubię śmiać się , siatkówkę też lubię, lubię też fioletowy, niebieski kolor. i lubię na Ciebie patrzeć. kochać Cię tak po cichu żeby nikt nie słyszał też lubię.”

Estrella



- to , że znasz moje imie nie znaczy , że wiesz kim jestem , dziwko.


dziewczyny



-rzućmy monetą, orzeł - zostajesz ze mną, reszka - rzucamy jeszcze raz . ♥


lavish



-są dni kiedy mam ochotę wam wszystkim wyjebać, a potem przeprosić i znów to zrobić.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz