Szanuj ją , bo jest jedną z tych, których nie może mieć każdy.
miał tyle wad , a ona idealizowała go bez końca .
każdy chciałby wszystko naraz, zamiast starać się o trochę.
pamiętaj, że za nic w świecie nie oddam osoby, na widok której mocniej bije serce.
Jeśli nieszczęścia chodzą parami, chwyć mnie za rękę i chodźmy już stąd, proszę.
Zakochałam się. To był najgorszy błąd, jaki mogłam zrobić. A wybór miałam duży.
Wsłuchuje się w Jego oddech... A On nadziwić się nie może, że nawet w ciemności mogę rozpoznać po nim Jego nastrój, to czy się uśmiecha lub może już śpi. Po prostu kocham.
Na Jego widok zapiera mi wdech w piersiach, a mój wyrafinowany sposób mówienia staje się nadzwyczaj chaotyczny.
Uwielbiam to uczucie, kiedy pisząc z Tobą uśmiecham się do ekranu.
Jesteś moimi oczami pełnymi zaufania i ramionami obejmującymi najmocniej na świecie.
Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami. czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem :"brakuje mi jej".
Potrzebowałam silnych ramion, by się w nie wtulić i zmoczyć rękaw łzami, a potem zaśmiać się, że zachowuje się jak histeryczka.
Przy Tobie wszystko wydaje się możliwe, życie jest nieskomplikowane, a marzenia w zasięgu ręki.
Spadająca gwiazda. Wypowiedz życzenie. - Nie muszę, moje wszystkie marzenia już się spełniły - powiedziawszy to, złożył na jej ustach pocałunek, jakby na potwierdzenie swoich słów.
Gdy dostaję sms'a od Ciebie od razu się uśmiecham. Nie ważne że piszesz o błahostkach ważne że pamiętasz o mnie.
Jesteś zbyt ważny, żeby określić to wszystko tylko 'było, minęło'.
Możesz być pewny, że serio Cie traktuję. Jestem, bo kocham i Cie potrzebuję.
Czasem jest nam tak smutno, że nie widzimy sensu życia... Przyczyny są różne, jednak warto walczyć o to co się naprawdę kocha.
Pierwsze odwzajemnione uśmiechy, nieśmiałe esemes'y, potajemne spotkania, pierwsze drgnięcie serca ku sobie. Wracając do tamtych chwil, mimowolnie na mojej twarzy rodzi sie uśmiech.
życie nasze składa się z krótkich momentów , cudownych chwil , czy przykrych incydentów.
nie masz na to wpływu, że rzeczywistość jest chora . każdy przejdzie przez piekło i wyciągnie inny morał .
Cześć,podobno jesteśmy sobie przeznaczeni.
Śmieszy mnie, gdy ludzie jarają się jacy to są nienormalni, niezwykli, oryginalni, a tak naprawdę wszyscy są tacy sami.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz