Tęsknie choć wiem, nie powinnam.
można mnie lubić, nawet pożądać, ale nie można się we mnie zakochać..
Kiedy nie myślę o niczym, to myślę o Nim..
Życie przypomina, że łzy też istnieją.
... nie tęsknię za tobą i w tym momencie się budzę
chcę być Twoim jutrem i każdym innym dniem..
Boję się, wiesz.. A Ciebie wciąż nie ma..
znaleźliśmy miłosc w nieodpowiednim miejscu
pozwólcie jej żyć marzeniami, kazdy ma prawo spierdolic sobie życie
twoje oczy to ocean w którym się topię
jeśli masz dla kogo umrzeć, to znaczy że masz dla kogo żyć
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz