znów popełniam ten sam błąd. wchodzę w znane już bagno. znów jestem szczęśliwa.
dym z papierosa zakrył Jego uśmiech. spojrzenie mówiło, jak cierpi
Pozdrawiam dziewczyny po których nie widać, że cierpią !
Jeśli dziewczyna nadal cię kocha po tym jak złamałeś jej serce, to znaczy, że jest tą jedyną.
wyzywaj mnie od najgorszych, wymyślaj na mnie brednie i napierdalaj ile wlezie , tylko mam jeden, pierdolony warunek, na który najwyraźniej Cię nie stać - patrz mi w oczy robiąc to wszystko, skurwielu.
Kochałem kiedy żeby poprawić jej humor robiłem z siebie idiotę tylko po to ,żeby podeszła do mnie ,przytuliła się i szepnęła mi do ucha 'głupek'
Czuję jak do moich myśli znów wkradasz się ty.Wtedy właśnie sięgam po kolejnego szluga .
Przyjdź, a opowiem Ci jak reszta świata przestaje dla mnie istnieć gdy Cię widzę
żyję cicho krwawiąc. krwawie cicho żyjąc.
Twoje ciepło, niebieskie oczy, śliczne perfumy, to jak całujesz, wkurzasz, piszesz. Sprawiasz, iż z dnia na dzień jesteś mi coraz bliższy. Nie poddajmy się na starcie.
Przyznaj, że gdy słuchasz muzyki, to właśnie Jego masz przed oczami.
Chciałabym być figurką woskową, wszyscy by mnie wtedy podziwiali.. bo jak na razie tylko krytykują, nie znajac mnie zupełnie.
potrzebuję snu, więcej czasu, spaceru, Ciebie i mobilizacji.


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz