środa, 8 sierpnia 2012

chaos .

gdy z każdym dniem kochasz go coraz bardziej, chodź wiesz że bardziej się już nie da









nie potrafię żadnym słowem opisać tego co do ciebie czuję. wiem że ' kocham cię ' nie wystarczy







- ej! - co? - nienawidzę cię! - serio? - nie. na serio to cię kocham. - pff. - no co?! - nie wierzę ci







nikt nie zmuszał mnie do kochania. sama wpadłam na taki głupi pomysł.. 







pierwsza moja myśl gdy wstane, to marzenie by ujrzec Twoją uśmiechnięta twarz







bo chcę tego co każdy, tylko sto razy mocniej








to udawanie ,że Cie nie kocham coś mi nie wychodzi.








Patrz i Spojrzeniem wyznawaj mi miłość






kolejny raz odnajdziemy to w nas nasze miejsce i czas, wiem to






Bum. Rozum wrócił. Miłość się ulotniła.












mutna dziewczyna na ziemi siedziała, tylko muzyka jej płacz zagłuszała. Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, a teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz