'Rodzimy się by żyć, żyjemy by umierać'
Bądź dla mnie cukrem, w tej gorzkiej kawie życia
.-I co ja mam zrobić z Tobą Garfield?
-Karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj <3
-Karm mnie, kochaj mnie i nie opuszczaj <3
W ulewie kłamstw...bez parasola...
Nie musisz mnie lubić, nie jestem statusem na fejsie.
- czym jest dla Ciebie miłość.?
- pij, nie pierdol.
Uratuj, porwij, ukryj, oczaruj, rozkochaj, pocałuj, zostań na
zawsze
Chujowo jest stracić.
Tym bardziej wszystko na raz.
Czasem podświadomie pragniemy, aby ktoś poznał nasze
najskrytsze myśli i
uczucia, najlepiej bez potrzeby
wymawiania ich na głos.
kiedy całujesz, to to wszystko ma jakiś sens.
Potrzebuję osoby, której bezwględu na to jak wyglądam czy na to jaki mam charakter, będzie ze mną.
Ci których kochamy, nigdy nie odchodzą, bo miłość jest
nieśmiertelna.
strasznie mi przykro, że nie możesz mi dorównać.
Jeśli słowa są po to by tłumaczyły nasze czyny, To już wiem dlaczego potem tak
głośno krzyczymy.
kocham gdy się kłócimy i ja mówie : - pierdol się ! na co Ty
mi odpowiadasz : - tylko z Tobą. : )
Są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad
wspomnienia.
Najpiękniejszym doświadczeniem jest widzieć uśmiech osoby, którą kochasz i wiesz, że uśmiecha się dzięki Tobie .
Ludzi nie powinno się zmieniać, powinno się ich akceptować jeśli się coś do nich czuje.
- Dlaczego wśród róż, które mi dałeś jest 1 sztuczna?
- Gdy wszystkie zwiędną przestanę Cię kochać. ;*
- Gdy wszystkie zwiędną przestanę Cię kochać. ;*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz