niedziela, 12 sierpnia 2012

Oj tam .


przyjaźń? kiedy na 'spierdalaj' ona dalej idzie za Tobą, bo 

wie, że masz problem .











wylecieć w kosmos i już nigdy nie wrócić na tę wylęgarnię 

debili .




wreszcie wiem co to znaczy być '' mega szczęśliwym '' . a to

 wszystko dzięki jednej osobie. ;*








Może i jestem wulgarna, ale powiedz, na co innego 

zasługujesz?







wspomnień nie wymażesz nawet najlepszym korektorem.








Mogłabym nazwać cię sensem życia, nadzieją na lepsze 

jutro .. ale wtedy możesz pomyśleć że mi zależy i odejdziesz. 

Jak wszyscy inni.









Chyba za Tobą tęsknie. Chyba Cię kocham. Chyba mnie kurwa pojebało. Chyba na pewno.



























- ej , Ty ślicznotko w pogiętych szpilkach podejdziesz czy równowagi pilnujesz ?








Życzę ci, abyś na pytanie, czego brakuje ci do szczęścia, odpowiedział moim imieniem.









ja wiem, że lepiej byłoby nie czuć nic, albo cofnąć czas








czasami nie przestajesz kochać, ale potrzebujesz już mniej.










weź się ogarnij, mała. o życiu póki co wiesz tyle, co i nic.będzie gorzej, zobaczysz.










pamiętajcie o magicznych słowach : proszę , dziękuje i wyjazd dziwko.









po pierwsze mam serce,po drugie - rozumiem.






























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz