niedziela, 5 sierpnia 2012

Kocham Cię skarbie, jutro zawsze proszę żyj tylko dla mnie ;*




Jedyna rzecz jaką mogę robić bez ciebie to szaleć z tęsknoty ;*


















Otulona magią twojego zapachu ;*

















Chciałabym cię przytulić i wyszeptać ci do ucha jak bardzo cie kocham ;**







Jesteś wyjątkowy jak mleczyk w epoce lodowcowej <3













Jej uzależnieniem jest tymbark, jego deska a moim ty <3




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz