niedziela, 5 sierpnia 2012

Mów do mnie ♥

Wszystko co najlepsze, najpiękniejsze, najwspanialsze, słodkie, czułe, dobre, pragnę Ci dać, bo od losu ja już dostałam co najcudowniejszego mogłam - Ciebie.










Przesyłam ci czek na 1000 całusów. Do zrealizowania w ciągu miesiąca.





`Nobody's perfect. My name's Nobody !`



I ♥  you .!







Za
 ile sekund będziesz mój ? 
♥ 






Misiem jest zabawka, kotkiem jest kocię, skarbem jest złoto a mój jesteś tylko ty ! ;*


A w lato będziesz największą atrakcją ...




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz