nie ważne co masz , ważne jak to zdobywasz
Ulegam nastrojowi miejsca, w którym jestem
Największe szczęście to iść i iść, i mieć nad sobą błękitne niebo.

Idziemy razem przez park , trzymamy się za ręce . Oddycham dzięki niej , bo jest dla mnie tlenem. ♥

zatrzymać się na chwilę , chociaż tak by złapać oddech i zebrać siłę , zanim znów wywalę się na mordę.

kocham, kiedy mimo tego, że stoisz i rozmawiasz ze swoimi kolegami, odchodzisz od nich kierując się w moją stronę. ♥

Jest takie imię które noszą setki osób, ale mi się będzie kojarzyło Tylko z jedną.

Ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas.

swoim spojrzeniem ukradłeś cały mój świat, wraz z marzeniami.

Czy wiesz, że pierwsza łza z prawego oka = płacz radości , pierwsza łza z lewego oka = łza bólu ?

twoje życie jest w jego oczach .

spontan, szaleństwo i kupa śmiechu.

Być daleka od dobra i równie daleka od złości

W głowie mam mnóstwo marzeń. I tęsknotę.

na przemian plączemy się ze sobą jak słuchawki.

A Ty spleć palce z moimi palcami.

blisko Ciebie, rozumiesz?

Czy dni mijają, czy ja mijam
dwie najważniejsze rzeczy w życiu mężczyzny?
cycki
cycki

kocham cię w środku, na zewnątrz i po bokach

i tak codziennie starać się optymistycznie patrzeć na świat pomimo trudności

Błyskawica, nimbus znicz, Harry Potter rządzi bicz :D
ukrywam smutek, uśmiecham się . niech wszyscy myślą że jest ok



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz