środa, 8 sierpnia 2012

najtrudniej jest zacząć . . .


  nie ważne co masz , ważne jak to zdobywasz





Ulegam nastrojowi miejsca, w którym jestem









 Największe szczęście to iść i iść, i mieć nad sobą błękitne niebo.





Idziemy razem przez park , trzymamy się za ręce . Oddycham dzięki niej , bo jest dla mnie tlenem. ♥










zatrzymać się na chwilę , chociaż tak by złapać oddech i zebrać siłę , zanim znów wywalę się na mordę.







kocham, kiedy mimo tego, że stoisz i rozmawiasz ze swoimi kolegami, odchodzisz od nich kierując się w moją stronę. ♥




Jest takie imię które noszą setki osób, ale mi się będzie kojarzyło Tylko z jedną.







Ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas.





swoim spojrzeniem ukradłeś cały mój świat, wraz z marzeniami.







Czy wiesz, że pierwsza łza z prawego oka = płacz radości , pierwsza łza z lewego oka = łza bólu ?






twoje życie jest w jego oczach .







spontan, szaleństwo i kupa śmiechu.







Być daleka od dobra i równie daleka od złości


 



W głowie mam mnóstwo marzeń. I tęsknotę.





na przemian plączemy się ze sobą jak słuchawki.






A Ty spleć palce z moimi palcami.







blisko Ciebie, rozumiesz?




Czy dni mijają, czy ja mijam





dwie najważniejsze rzeczy w życiu mężczyzny?
cycki




kocham cię w środku, na zewnątrz i po bokach





i tak codziennie starać się optymistycznie patrzeć na świat pomimo trudności



Błyskawica, nimbus znicz, Harry Potter rządzi bicz :D




ukrywam smutek, uśmiecham się . niech wszyscy myślą że jest ok









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz