niedziela, 12 sierpnia 2012

No taak . ; /

Łoezuu xd . Jaak te wakacjee szybko zleciały . ! . ... To nie fair . Zostało 20 dni wakacji .! :c TYLKO . :/ Kiedy to zleciało ja sie pytam . !? Może Wy sie cieszycie, ale ludzie z mojej sql nie są za fajni . Wole trójkę  ; * < 3             EMILA, PATI, WERA <3




No a teraz opisy ; ) :



Bałam się... Tak, bałam się właśnie tego dnia, w którym zawali się cały świat, spowodowany Twoim odejściem. Jednak w podświadomości miałam, że nigdy on nie nastąpi. - Myliłam się.









A gdybyś tęsknił postępowałbyś teraz inaczej? 











Ani różnice poglądów, ani różnica wieku. Nic w ogóle nie 

może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz 

jej braku.










Mój alfabet zaczyna się od Twojego imienia












Jeśli chłopak zapyta cię czy chcesz z nim być a potem powie 

"Prima Aprilis" To napluj mu w twarz i powiedz "Śmigus 

Dyngus".







Betonowe lasy mokną, wiatr wieje w okno, siedzę w oknie i 

wdycham samotność.










Przeszła kurs przygotowawczy do bycia piękną suką i 

wyszła z niego z wyróżnieniem, dyplomem z różową 

bransoletką jako prezentem dla prymuski.









Nawet Alzheimer nie wyrzuci mi Cię z pamięci.








A rano przyklejam do twarzy uśmiech, jak co 

dzień.Wieczorem zmywam go jak tusz z rzęs. To wszystko.






Wybijamy okna Panu Bogu skamieniałymi sercami.









Uwielbiam jak robisz z siebie debila , dla jednej ze szmat.




 Oddam Tobie moje lato. Chociaż tyle czekałam na to słońce. Już rozumiesz co to miłość ?
  









Zabiję tą szmatę ! I zakopię w ogródku, albo lepiej nie w ogródku, bo plastik się 1000 lat rozkłada.







lubię, kiedy śmiejesz się. lubię jak uwodzisz mnie.
prowokujesz dręczysz, męczysz.  











- On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.









ten pocałunek wcale nie musi być ostatnim












 nie jestem kurwą, by dogodzić wszystkim .








Miała chłopaków na pęczki, a wybrała takiego skurwiela.











Nie tykaj mojej grzywki , bo ja tobą tyknę tak , że pomylisz 

ferie z weekendem .










- Patrzysz się na niego ? 
- Nie kurwa, trenuje oczy.







Nie ma to jak koleś się z Tobą przeliże, a potem ma wyjebane.








nałogowo poprawiam sobie grzywkę.







głupi, głupszy, zakochany.







I'm sexy and I'm polish.








to śmieszne, gdy ludzie którzy cię nie znają maja czelność 

wypowiedzieć o tobie słowa, których nigdy nie chcieliby

 usłyszeć o sobie.







Pamiętaj: to, że czasem nie osiągasz tego, co byś chciała, to tylko brak szczęścia.








Pytasz czy żałuję? Żałować można zjedzenia czekolady w drugim tygodniu diety. A ja? Ja ku**a nie mogę tego przeboleć.









Uwielbiam wakacje, za to że mogę po świrować razem z moimi przyjaciółmi nad stawem, za to że w wakacje mogę spać do godziny 13 i nikt się nie rzuca, za to że nie muszę się uczyć i za to, że nie muszę codziennie informować mamę o jedynce. Tak, wakacje to najfajniejszy czas.













Nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale 

uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam, mówić 

slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem

 dziwką. ale potrafię kochać.'







wiesz, że masz 50 % szans na kariere dziwki?










i zrobię tak , że nie przejdziesz obojętnie i jękniesz ' eh ! co ja

 straciłem ' , a ja się uśmiechnę i pocałuję twojego 

przyjaciela . Suka ze mnie ?







niech Twoje imię będzie na kapslach Tymbarka. ; D




























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz